teknur kurumsal

Kurumsal

1997 Yılında emlak, inşaat malzemeleri ticareti,  mobilya ve İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulan firmamız, bugün özellikle yap-sat inşaatları ve toplu konut projeleri konularında uzmanlaşmıştır. Firmamız, tamamını bünyesinde istihdam ettiği uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Sürekli kendini yenileyerek mimari tasarım, tasarım uygulamaları ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir.
 
Modern dünyanın gerektirdiği tüm inşaat teknolojilerini kullanmak üzere yola çıkan firmamız, kalitesi ve tecrübesiyle geleceğin modern dünyasına kendini hazırlamaktadır. Projelerini gerçekleştirirken toplumsal beklentileri ön plana alan firmamız, özellikle yaşam alanları konusunda tüm detaylara önem vermektedir.
 
Firmamızın farklılığı, hizmet taleplerine proje ölçeği ayırt etmeksizin yapıcı ve sonuca dönük yaklaşımı ve buna imkan sağlayan esnek yapısıdır. Şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmekte; güçlü deneyim ve tecrübeleriyle atılımlarına devam eden mevcut kadrosunu geliştirerek anahtar teslim projelere imza atmaya devam etmektedir.